Hakkımızda

RealAsansör olarak 1991 yılı Şubat ayında; İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla çalışma hayatımıza başladık.

Şirket kurucumuzun 1986 yılında girdiği sektöre, tecrübemiz ile her geçen gün büyüyen yapımızda ticaretine aracılık ettiğimiz ürün gamını sürekli arttırmaktayız.

Montaj, bakım, arıza, servis gibi birçok hizmeti işinde usta olan personellerimizle yürütmekte olup, projelerinizi hayalinizdeki şekle getiriyoruz.

Ürünlerimiz kadar verdiğimiz hizmetle de ön plana çıkarma arzusu ile sürekli olarak kendimizi geliştirmek üzere eğitimlerimizi sürdürüyoruz.Geleceklerini bugündentahminleyenve planlamalarını bu yönde yapan kişi ve kurumların sektörümüz ve ülkemiz adına fayda sağlayabileceğini ve faaliyetlerini bu suretle devam edebileceklerine inanıyoruz.

Ticari olarak faaliyette bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla düzenli bir ilişki geliştirmek ve bir güven unsuru olmak istek ve arzusunu taşımaktayız. Bu istek ve arzumuzu kendimizle birlikte sektörümüze de benimsetmek suretiyle ülkemizin inşaat sektöründe hak ettiği yere gelmesi için çalışıyoruz.

Sizlerden gelen görüş ve önerilere her zaman açık olan Real Asansör ailesi olarak bundan sonra da aynı çizgide çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Saygı ve sevgilerimizle,

REAL ASANSÖR AİLESİ